terminarz żaki – Grupa – C rejon Tychy

 Terminarz  rozgrywek ligi  żaki – Grupa C rejon Tychy

SKŁAD GRUPY C – rejon Tychy

  1. Unia Bieruń Stary
  2. Gol II Bieruń
  3. MOSM II Tychy
  4. UKS I GKS Tychy
  5. Sokół Orzesze
  6. Ogrodnik Tychy
  7. MKS Lędziny
  8. UKS GKS II Tychy
  9. Grom Świerczyniec

 

1 kolejka – termin 12-13.04.2014

Turniej 1 – Unia Bieruń Stary(gospodarz) + Gol II + MOSM II                               

Turniej 2 – UKS I GKS (gospodarz) +  Orzesze + Ogrodnik

Turniej 3 – Lędziny (gospodarz) + UKS GKS II + Świerczyniec

 

2 kolejka – termin 26-27.04.2014

Turniej 1 – UKS I GKS (gospodarz) + Lędziny +  Unia Bieruń Stary

Turniej 2 – Orzesze (gospodarz) + UKS GKS II + Gol II

Turniej 3 – Ogrodnik (gospodarz) + MOSM II + Świerczyniec

 

3 kolejka – termin 1-4.05.2014

Turniej 1 – UKS GKS II (gospodarz) + Ogrodnik + Unia Bieruń Stary

Turniej 2 – Świerczyniec (gospodarz) + Gol II + UKS I GKS

Turniej 3 – Lędziny (gospodarz) + MOSM II + Orzesze

 

4 kolejka – termin 10-11.05.2014

Turniej 1 – Unia Bieruń Stary (gospodarz) + Orzesze + Świerczyniec

Turniej 2 – Gol II (gospodarz) + Ogrodnik + Lędziny

Turniej 3 – MOSM II (gospodarz) + UKS I GKS + UKS GKS II

 

5 kolejka – termin 17-18.05.2014

Turniej 1 – Unia Bieruń Stary (gospodarz) + Lędziny + MOSM II

Turniej 2 – Gol II (gospodarz) + UKS GKS II + Ogrodnik

Turniej 3 – UKS I GKS (gospodarz) + Orzesze + Świerczyniec

 

6 kolejka – termin 24-25.05.2014

Turniej 1 – Orzesze (gospodarz) + Unia Bieruń Stary + Gol II

Turniej 2 – MOSM II (gospodarz) + Lędziny + UKS GKS II

Turniej 3 – Ogrodnik (gospodarz) + Świerczyniec + UKS I GKS

 

7 kolejka – termin 31.05-01.06.2014

Turniej 1 – UKS GKS II (gospodarz) + Unia Bieruń Stary + UKS I GKS

Turniej 2 – Świerczyniec (gospodarz) + Gol II + MOSM II

Turniej 3 – Orzesze (gospodarz ) + Ogrodnik + Lędziny

 

8 kolejka – 7-8.06.2014

Turniej 1 – Świerczyniec (gospodarz) + Ogrodnik + Unia Bieruń Stary

Turniej 2 – Gol II (gospodarz) + UKS I GKS + Lędziny

Turniej 3 – MOSM II (gospodarz) + Orzesze + UKS GKS II

 

9 kolejka – 14-15.06.2014

Turniej 1 – Ogrodnik (gospodarz) + MOSM II + UKS I GKS

Turniej 2 – Lędziny (gospodarz) + Świerczyniec + Gol II

Turniej 3 – UKS GKS II (gospodarz) + Unia Bieruń Stary + Orzesze

Zaszufladkowano do kategorii Grupa 3

terminarz żaki – Grupa – B rejon Pszczyna

Terminarz ligi żaki – rejon Pszczyna

SKŁAD GRUPY B

  1. LKS Łąka
  2. LKS Brzeźce
  3. LKS Wisła Wielka
  4. UMKS II Goczałkowice
  5. Iskra II Pszczyna
  6. Leśnik Kobiór
  7. Znicz Jankowice
  8. Orlik Czechowice-Dziedzice

1 kolejka -  termin 12-13.04.2014                           

Turniej 1 – Łąka (gospodarz) + Brzeźce + Wisła W +  Goczałkowice II

Turniej 2 – Iskra II (gospodarz) + Kobiór + Jankowice + Czechowice-Dziedzice

 

2 kolejka – termin 26-27.04.2014

Turniej 1 –  Brzeźce (gospodarz) + Iskra II + Goczałkowice II +Jankowice

Turniej 2 –  Kobiór (gospodarz) + Czechowice-Dziedzice + Wisła W + Łąka

 

3 kolejka – termin 3-4.05.2014

Turniej 1 – Wisła W (gospodarz) + Goczałkowice II + Iskra II + Kobiór

Turniej 2 – Jankowice (gospodarz) + Czechowice-Dziedzice + Łąka + Brzeźce

 

4 kolejka – termin 10-11.05.2014

Turniej 1 – Goczałkowice II (gospodarz) + Łąka + Kobiór + Jankowice

Turniej 2 – Czechowice-Dziedzice (gospodarz) + Iskra II + Brzeźce + Wisła W

 

5 kolejka – termin 17-18.05.2014

Turniej 1 – Łąka (gospodarz) + Wisła W + Kobiór + Czechowice-Dziedzice

Turniej 2 – Iskra II (gospodarz) + Jankowice + Brzeźce + Goczałkowice II

 

6 kolejka – termin 24-25.05.2014

Turniej 1 – Brzeźce (gospodarz) + Łąka + Jankowice + Czechowice-Dziedzice

Turniej 2 – Kobiór (gospodarz) + Iskra II + Wisła W + Goczałkowice II

 

7 kolejka – termin 31.05-01.06.2014

Turniej 1 – Wisła W (gospodarz) + Brzeźce + Iskra II + Czechowice-Dziedzice

Turniej 2 – Jankowice (gospodarz) + Kobiór + Łąka + Goczałkowice II

 

8 kolejka – 7-8.06.2014

Turniej 1 – Goczałkowice II (gospodarz) + Brzeźce + Jankowice + Iskra II

Turniej 2 – Czechowice-Dziedzice (gospodarz) + Kobiór + Wisła W + Łąka

Zaszufladkowano do kategorii Grupa 2

terminarz żaki – Grupa A – mistrzowska

terminarz ligi żaki – Grupa A – mistrzowska

  1. Pniówek Pawłowice
  2. MOSM I Tychy
  3. Kamionka Mikołów
  4. Gol I Bieruń
  5. Iskra Pszczyna
  6. PIONIER Tychy
  7. Sokół Wola – trener Bogdan Stawowy tel. 512448260
  8. Nadwiślan Góra
  9. UMKS I Goczałkowice

1 kolejka – termin 12-13.04.2014

Turniej 1 – Pniówek (gospodarz) + MOSM + Kamionka

Turniej 2 – Gol Bieruń (gospodarz) + Iskra + Pionier

Turniej 3 – 11.04.14 godz. 16,00 Orlik ul. Pszczyńska 9 – Sokół (gospodarz) + Nadwiślan + Goczałkowice

 

2 kolejka – termin 26-27.04.2014

Turniej 1 – Gol Bieruń (gospodarz) + Sokół Wola + Pniówek

Turniej 2 – Iskra (gospodarz) + Nadwiślan + MOSM

Turniej 3 – Pionier (gospodarz) + Kamionka + Goczałkowice

 

3 kolejka – termin 3-4.05.2014

Turniej 1 – Nadwiślan (gospodarz) + Pionier + Pniówek – 01.05 14.(czwartek)godz. 11.00

Turniej 2 – Goczałkowice (gospodarz) + MOSM + Gol

Turniej 3 – 02.05.14 godz. 16,00 Orlik ul. Pszczyńska 9 – Sokół (gospodarz) + Kamionka + Iskra

 

4 kolejka – termin 10-11.05.2014

Turniej 1 – Pniówek (gospodarz) + Iskra + Goczałkowice

Turniej 2 – MOSM (gospodarz) + Pionier + Sokół

Turniej 3 – Kamionka (gospodarz) + Gol + Nadwiślan

 

5 kolejka – termin 17-18.05.2014

Turniej 1 – Pniówek (gospodarz) + Sokół + Kamionka

Turniej 2 – MOSM (gospodarz) + Nadwiślan + Pionier

Turniej 3 – Gol (gospodarz) + Iskra + Goczałkowice

 

6 kolejka – termin 24-25.05.2014

Turniej 1 – Iskra (gospodarz) + Pniówek + MOSM

Turniej 2 – Kamionka (gospodarz) + Sokół + Nadwiślan

Turniej 3 – Pionier (gospodarz) + Goczałkowice + Gol

 

7 kolejka – termin 31.05-01.06.2014

Turniej 1 – Nadwiślan (gospodarz) + Pniówek + Gol – 30.05.14(piątek) godz.17.00

Turniej 2 – Goczałkowice (gospodarz) + MOSM + Kamionka

Turniej 3 – Iskra (gospodarz ) + Pionier + Sokół

 

8 kolejka – 7-8.06.2014

Turniej 1 – Goczałkowice (gospodarz) + Pionier + Pniówek

Turniej 2 – MOSM (gospodarz) + Gol + Sokół

Turniej 3 – Kamionka (gospodarz) + Iskra + Nadwiślan

 

9 kolejka – 14-15.06.2014

Turniej 1 – Pionier (gospodarz) + Kamionka + Gol

Turniej 2 – 13.06.14 godz. 16,00 Orlik ul. Pszczyńska 9 – Sokół (gospodarz) + Goczałkowice + MOSM

Turniej 3 – Nadwiślan (gospodarz) + Pniówek + Iskra – 13.06.14.(piątek)godz.17.00

 

Zaszufladkowano do kategorii Grupa 1